| anonim_4396 a întrebat:

am vazut in tutoriale pe youtube (cum sa pui muzica in gta san andreas)insa cand am instalat jocul, eu nu aveam GTA San andreas user files.Esta alt gen de gta, sau ce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folderul GTA San andreas user files il poti gasi in My Documents/Documentele Mele. Acolo poti baga muzica care sa o asculti in masina.

| KobraXS a răspuns:

Man,folderul gta san andreas user files este crear de joc atunci cand il rulezi, nu doar atunci cand il instalezi.Intra in joc, apoi iesi si baga-ti muzica in acel folder
Funda?big grin