| bogdan324 a întrebat:

La gta san andreas bag muzica in gta san andreas user files si apoi in user tracks, am dat si pe user track options si am dat pe scan user track dar nu aud nimic pe user track player, ce sa fac? am reinstalat jocul de 5 ori si tot nu a mers! Funda pentru raspunsul care merge!

Răspuns Câştigător
| Ichigo523 a răspuns:

Gta san andreas multi player vrei sa asc mel sau in gta san andreas single player? Daca e single nu merge ori ce ai facedaca e multi vezi la setarile de performanta d ela audio si vezisa fie bifat allow audio input.

| bogdan324 explică (pentru Ichigo523):

Pai nu gasesc allow audio input la audio

| bogdan324 explică (pentru Ichigo523):

Am rezolvat, bine ca mi-ai amintit ca imi trebuie pentru multiplayer