| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

as dori sa imi cumpar o Consola Nintendo Wii + Joc Mario Kart + Volan Wii Wheel, Negru.ce parere aveti? se joaca in 2? ce accesori mai am nevoie? ce jocuri sunt faine. orice accesoriu nitendo wii este buna la ea indiferent de culoare.mai multe detalii va rog. fundita...

1 răspuns:
| IonyLiviu a răspuns:

Ca sa joci in 2 trebuie sa mai iei o maneta de aia care o primesti (Wii Remote) care coste 200-250 lei si ca sa te poti juca si alte jocuri in doi o sa iti trebuieasca si un Wii Nunchuck care si ala e 100 lei deci in jur de 300-350 daca vrei sa joci in 2 sau gaseste pe cineva care are wii si zi sa vina la tine acasa sa jucati in 2.