| Garfield_Mario_2000 a întrebat:

Sal stie cineva daca sa-mi iau Nintendo switch sau nu ca am auzit ca mario kart 8 dx merge 60 fps offline si 30 fps online si bateria e 3 ore si acum trebuie sa platesc la Nintendo ca sa joc online ce parere aveti ca vreau sa-mi iau super mario odyssey dar e pentru switch ce ziceti va rog sa va dati cu parerea

2 răspunsuri:
| timiHash a răspuns:

Salut, Mario! Sincer, dupa ce am citit cateva pareri pe net, parerea mea este ca nu merita sa iti cumperi acea consola pentru urmatoarele motive: 1. E prea scumpa. La banii astia iti poti lua o consola Play Station sau un telefon pe care iti poti instala un emulator pe care sa te joci acel joc (sau o versiune asemanatoare). 2.Bateria e slaba. 3.Nu te poti juca pe ea decat jocuri de la Nintendo. Dar, pana la urma e decizia ta. Bafta!

| Garfield_Mario_2000 explică (pentru timiHash):

Thx de părere dar switch-ul nu va avea emulator și se lansează în martie 2017