| Ale12Ale a întrebat:

As vrea o textura paks pe minecraft dar... nu stiu cum sa o descarc. Uitati linkul de unde vreau textura Life HD;) http://www.minecrafttexturepacks.com Daca dati pe pagina 4 o sa gasiti textura Life HD;) Ajutorr va rog! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| DaNNzU a răspuns:

Ok, deci dai acolo la Life HD si vezi ca sub pozele alea ai 3 butoane care seamana cu alea de la minecraft, apesi pe download, ai mediafire stii ce sa faci de aici. Apropo se scrie "As vrea un texture pack" sa stii pe viitor. No offense, critica constructiva.

2 răspunsuri:
| ottotony a răspuns:

Prietene,stii ca trebuie Minecraft cumparat, nu? E PHOTO REALISTIC-special pentru Minecraft cumparat..Eu il am cumparat si intr-adevar e foarte fain texture-pack-ul. big grin

| Ale12Ale explică (pentru ottotony):

Pai sa stii ca am putut sa mi-l descarc fara sa platesc " prietene "