| pinkpityc a întrebat:

as vrea sa fac si eu credite pe imvu dar fara tolobar sau cele de la earn credits pentru ca deja le-am folosit.Dau fundita +vott va rog mult
Atentie!
Eu nu pot sa instalez nimic, am incercat, dar chiar nu merge

2 răspunsuri:
| Giony01 a răspuns:

Instaleaza tolbarul si dupa ce ti-a dat creditele il dezinstalezi si paste o luna il instalezi din nou si mai e o metod sa votezi diferite produse ale altor playeri si pe un vot iti da 5 credite si poti face 270 pe zi

| pinkpityc explică (pentru Giony01):

Am precizat ca fara sa instalez si fara earn credits