| Alin_Badea_1999 a întrebat:

Hey, TPU.
As vrea sa va intreb de ce nu pot vedea brelogurile la armele la care le atasez pe zula?
Mentionez am zula pe steam si in rest vad, doar brelogurile nu le vad. De ce?
Cine stie

3 răspunsuri:
| dramaaaa a răspuns:

Posibil sa fie un bug (ai încercat sa le reinstalezi?) Sau poate nu suporta Pc ul toate detaliile

| Alin_Badea_1999 explică (pentru dramaaaa):

Zula il am pe steam, L-am reinstalat, pe idk games nu merge instalat. si pc-ul meu suporta pe grafica maxima si totul la maxim duce in5 60 fps jocul, Revino cu o noua sugestie daca mai stii please.

| dramaaaa a răspuns (pentru Alin_Badea_1999):

Atunci nu știu, sunt fata nu prea știu atât de multe