| ralucutzica a întrebat:

astazi de dimineata am vrut sa intru pe ezymt2, si imi aparea o casuta mica in care scria: porfavore como a ezymt2 administrator,cam asa ceva, adica: sa-l deschid din administrator?
Va rog care stiti dau funda si vot si susatin in continuare, raspunsul care a fost de ajutor.Inca ceva, cand vroiam sa-l dezarhivez in Local Disck C nu mergea, adica ii dadeam dar nu-mi aparea cand ma uitam.

Răspuns Câştigător
| Poenarualex a răspuns:

Da click dreapta pe icon (nu shortcut-ul), da-i la Properties dupa aceea la Compatibility si marcheaza Run this program as an administrator.