| xKoRy a întrebat:

calculatorul meu se incalzeste repede si din cauza asta merge si greu ce sa fac ca sa nu se mai incalzeasca asa repede?

Răspuns Câştigător
| Benyb a răspuns:

Buna,tu,ia-ti cateva coolere si ataseazale pe carcasa calculatorului si mai curata-l si tu d praf.Bafta!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna.Fortezi prea mult procesoru...El se incalzeste foarte tare.Incearca sa mai inchizi din procese.

| katalyn27 a răspuns:

Deci, scoti toate cablurile din el, il pui undeva, dai capacul jos, il cureti de praf cu un aspirator sau un compresor(recomand compresorul) dupa daca tot se incalzeste, iti schimbi pasta de la procesor si cooler (nu costa mult), daca nici asa nu merge, poti pune inca un cooler, bafta, funda?