| AlexMoss a întrebat:

Am o sursa care se incalzeste si as vrea niste sfaturi precizez ca atunci cand se incalzeste calculatorul merge greu parca in reluare
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Prima solutie, schimbi sursa cu una mai buna(FAN-uri mai potente). A doua solutie, tii unitatea in locuri bine aerisite sau desfacuta pentru un tiraj mai mare al aerului.Merge in reluare pentru ca se supraincalzeste placa de baza, procesorul..implicit tot PC. O zi buna

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ExOrCisM a răspuns:

Ia-ti niste racitoare pe ea sau pune un ventilator dar desfa capacu la unitate si pune venitalatoru acol sper ca te-am ajutat bye bye!