| ContAnonimPentruIntrebariStupide a întrebat:

Hey TPU!

Cand eram mai mic am fost la un prieten si avea pe calculatorul lui vice city. Nu era acelasi vice city cum il stiam eu de la mine de acasa. Ci era unul modat care adauga un oras nou undeva pe plaja cu misiuni noi. Nu imi amintesc prea multe din el totusi. Decat ca una din primele misiuni era ceva gen rockeri vs manelisti sau ceva. Ei bine acum voiam sa joc jocul respectiv dar nu imi amintesc cum se numea modul. sad
Daca cineva ma poate ajuta cu asta as fi recunoscator.
Multumesc!

1 răspuns:
| Nikolas1 a răspuns:

Gta Bucuresti RO EDITION, il gasesti destul de greu...bafta!