| AlexStroie99 a întrebat:

Ce jocuri cu masini stiti in afara de seria GTA. Uitati calculatorul meu:
2.6 GB---Memorie RAM
Intel Core 2 CPU- 1. 86GHz---Procesorul
NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM) 512 Memorie-Placa video.
Va rog sa ma ajutati...dau funda la cele mai multe jocuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| srdennis a răspuns:

NFS SHIFT,NFS World,NFS Most Wanted,NFS Hot Pursuit, NFS The Run, Grid, World Racing 2, TDU 2, Gran Turismo toata seria, LFS, Dirt 3, Dirt 2, NFS Carbon, Forza Motorsport 3, NFS ProStreet, NFS Underground 1 si 2, Flatout 1 si 2, NFS Undercover. happy

2 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Need for sped toate serile sunt pana la world cred fallout1, nascar, Race Gear - 3D Car Racing, Y8 Racing car, Cars sunt destule?

| stefanioan1969 a răspuns:

Incearca tdu 1