| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Pot rula Call of Duty World of War (5) pe aceste sisteme (=macar la low sau la medium setting=):

2.6 GB---Memorie RAM

Intel Core 2 CPU- 1. 86GHz---Procesorul

NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM) 512 Memorie-Placa video.

FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Poate sa nu mearga pentru ca nu l-ai luat de unde trebuie, insa pe asa pc ar trebui sa zboare.La componentele sunt mai slabe decat cele de mai sus, si rulezi fara probleme orice joc.

2 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

straight face Merge perfect. Fara lag!
Funda?

| AlexStroie99 explică (pentru Caaaaalin):

Scuze dar nu iti pot da FUNDA pentru ca nu merge! tongue

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru AlexStroie99):

Poate sa nu mearga pentru ca nu l-ai luat de unde trebuie, insa pe asa pc ar trebui sa zboare.La componentele sunt mai slabe decat cele de mai sus, si rulezi fara probleme orice joc.