| JoinTu a întrebat:

cine stie niste jocuri shooter 3D single player in care sa faci misiuni, te duci in razboi, etc... dar sa mearga la 512 mb rami si la placa NVIDIA GeForce 6200.

2 răspunsuri:
| slowyhns a răspuns:

Pot recomanda quake 4 sau doom 3, amandoua la fel de bune...nu stiu daca e chiar ceva la care te astepti tu, nu iti poti alege misiunile(urmezi story-line-ul), sper sa le gasesti captivante pe amandoua.
Ps:nu ai mentionat daca vrei ceva SF sau mai realistic, ce am precizat eu e un fel de horror-Sf.

| JoinTu explică (pentru slowyhns):

Ceva mai realistic happy