| Viviannnnnna a întrebat:

big hug dau funda
de cand am descarcat yahoo messenger 11 am numai probleme cu zync. ul stiti voi ala de ascultat muzica cu cinevahee heehee heehee hee de ce imi merge greu :d? plus ca nu se icnarka imaginea si sunetul vine dupa pff... straight face de unde pot downloada yahoo messenger 10 :[ >big grin

3 răspunsuri:
| Viviannnnnna explică:

De aici am downloadat 11 si multumesc dar tot imi arata ca e 11 :[ nu 10 :[

| BurnGirl a răspuns:

Pai poate ai nevoie sa iti reformatezi calculatorul, trebuie reformatat cel putin o data pe an daca tot nu iti merge uite un site de pe care poti downloada yahoo messenger 10 gratis.:D sper ca te-am ajutat :P :
http://messenger.yahoo.com/download/

| ydayda123 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/ sper ca team putut ajuta bafta