| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde pot downloada jocul Barbie pasarela de modelos pentru ca imi place si am dat pe toate site-urile posibile dar la un momen dat nu merge se opreste va rog frumos daca stiti vreun site sa mi-l dati.
Funda la raspunsul bun.

1 răspuns:
| blackbuttefly a răspuns:

Un sfat:nu iti mai instala jocuti de genul asta pentru ca majoritatea au virusi.fa ce vrei:* nu e treaba mea. te pup.eu doar ti-am spus ca sa te avertizez. daca nu vrei sa ti se strice pc-ul' funda?puppy dog eyes