| Kosmin19 a întrebat:

Stiti de unde pot downloada si eu jocul Pokemon Diamand and Pearl cu emulatorul acela NDS.? Dati-mi un link va rog frumos. Multumesc

2 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Intai descarca VBA - Visual Boy Advanced sau NDS
http://www.emulator-zone.com/doc.php/gba/vboyadvance.html (clic pe Visual Boy Advanced 1.8.0 Beta 3, salveaza arhiva in PC, deschide, salveaza intr-un fisier nou tot ce contine acea arhiva)

Dupa aceea, cauta-ma pe i. 3oh3@yahoo.com sa iti dau ROM-urile, adica jocurile care iti trebuiesc, sa iti explic tot ce trebuie sa stii :)

| Kosmin19 explică (pentru Ghost89):

Skittless_cs in caz cca vrei idul meu :p