| PufoshenieMika a întrebat:

De ceva vreme nu mai gasesc niciun joc cu lumi virtuale, si m-am plictisit de toate cele jucate. Bineinteles ca jocuri cu lumi virtuale pentru fete, gen: Mall World (chiar daca asta se joaca pe facebook, eu nu vreau pe fb), Fashion Designer (facebook) Sweet Flirt.....HELP ME! Dau FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Wircea a răspuns:

Lumi virtuale zici?

Cand eram mic stiam cateva si le jucam, ti le pot enumera, dar nu le mai stiu pe toate:

~ClubPenguin
~Fantage
~Pandada
~WeezWorld

Stiam mai multe dar nu-mi amintesc.
Sper ca macar astea 4 sa fie de ajuns.

~Wircea

| PufoshenieMika explică (pentru Wircea):

Iti multumesc pentru raspunsul tau. Le-am jucat pe toate dar apreciez faptul ca ai vrut sa ma ajuti. happy