| Lepca_Alexandru_1987 a întrebat:

Hey,TPU! De la o vreme m-am cam plictisit de jocurile care le am in PC.AS vrea sa-mi spuneti niste jocuri care sa mearga pe sistemul asta:

System Information

Time of this report: 1/18/2013, 19:44:19

Machine name: PRIVATE-484EAB0

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600. xpsp_sp2_gdr.080814-1233)

Language: English (Regional Setting: English)

System Manufacturer: MSI

System Model: MS-7364

BIOS: Default System BIOS

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 440 @ 2. 00GHz

Memory: 894MB RAM

Page File: 831MB used, 2678MB available

Windows Dir: D:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.03. 2600.2180 32bit Unicode

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Multe din acele date scrise de tine nu sunt utile. Lipseste placa video, care e doar cea mai importanta piesa cand vine vorba de jocuri. dar cred ca majoritatea jocurilor din lista la care am dat link ar trebui sa-ti mearga. jocuri cu masini iti recomand:

flatout 1/2, crashday, NFS Underground 2, Juiced, Street Racing Syndicate, NFS Carbon/Most Wanted, Euro Truck Simulator 1

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Vezi lista mea de aici. Sigur gasesti mai multe

http://www.tpu.ro/......ni-si-dau/

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Am vazut ca nimeni tu ti-a raspuns la intrebare asa ca uite, iti spun eu ca sunt o groaza de jocuri de dowloadat si cauti jocuri pentru. sistemul... dar daca vrei sa fi sigur ca nu au virusi si nu e demo poti cumpara de la magazin, cel putin din Bucuresti eu mi-am luat, acum nu stiu unde stai deci... Sper ca ti-am fost de folos si daca ai timp treci si peste intrebarile mele, vezi daca ma poti ajuta cu ceva! Cuplacere