| AndyJust a întrebat:

din plictiseala am vrut sa ma reapuc de metin2 ro si de 4 story dar dupa ce le-am descarcat, le-am instalat dar cand am incercat sa ma loghez imi zicea ca contul nu este valid sau ca nume sau parola gresita, am facut si conturi noi la ambele dar degeaba...

3 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

Incearca sa contactezi un gm care sigur va sti ce se intampla poate ste un bug sau nu ai confirmat adresa de email...

| AndyJust explică (pentru Kreatoru):

Am verificat adresa de email dar degeaba.

| doubleweb a răspuns:

Cred ca va poate ajuta http://secretemetin2.blogspot.ro! Bafta!