| Devilicious a întrebat:

Era un joc acum vreo 2-3 ani, ceva cu vestul salbatic. si nu mai stiu cum se numea. Era ceva cu cai, faceai diferite quest'uri, si la final, erai intr'o "caverna" cu niste stanci, si era cel mai puternic boss, si trebuia sa darami stancile pe el ca sa termini jocul.
#Daca stie cineva sa posteze numele aici, sau un link catre youtube.
##Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| lungudragos a răspuns:

Pai hai sa incerc sa te ajut! E cumva asta? http://www.youtube.com/watch?v=okaU1XUivCM&feature=related

1 răspuns:
| Devilicious explică:

O da, nu era ala, insa de la videoclipul tau, am ajuns la jocul pe care il vroiam, mersi mult. Funda :*.