| danacia1 a întrebat:

Hey TPU.Imi dati si mie niste hackuri de bani sau de exp pentru metin poate sa fie si multihack.Ms.FUNDA!love struck

2 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Stii ca Hackurile sunt virusate si mai ales poti sa faci si puscarie pentru folosire programe hack.
Funda love struck

| Kronik a răspuns:

E proasta ideea de a folosi hack. Iti spun din propria experienta pentru ca am folosit si eu un hack fishbot si dupa o saptamana am luat BAN. Ar fi indicat sa nu folosesti hack-uri pentru ca majoritatea sunt virusate si nu vei apuca sa te bucuri mult de hack. Mai bine joci corect, e mai mare satisfactia.