| Ingerulrebei a întrebat:

Imi este frica. Azi eram pe un site am facut un text si m-am uitat la cometarii si unu m-a speriat. Scria ceva de genu : Buna! Sunt (numele fetei ) si sunt utilizatoare pe acest site. Am murit si mi s-a sters contul de pe site. Daca nu trimiteti acest mesaj la toti din lista de prieteni onsa apar in spatele vostru si onsa va blestem. O fata nu a crezut si a fost gasita spanzurata in camera ei. Asta e mesajul. M-a speriat sad. Ce credeti de mesaj?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia o pauza si incearca SA ITI FOLOSESTI CREIERUL. Ei, parca e mai bine acum, nu? Nu vine nimeni sa te o

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Asa patesc toti cei care fac misto, l-am casapit si pe asta! Sint eu, fata moarta, daca nu vreti sa o patiti si voi, intrati pe powerpornsearch.com si faceti cautari, dati clickuri si dupa 10 minute pe site, o sa fiti liberi de orice influenta malefica.

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Ce cautari?

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Am intrat pe site acum ce scriu la Search?

| KodrutZ a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Nu conteaza ce, "naked chicks", "adult friendfinder", treburi de-astea. Repede, pina nu iti fac si tie o vizita!

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Gata am intrat acolo acum ce fac?

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Am iesit de acolo acum. Mi-am dat seama ca e o porcarie

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

E o porcarie ma fantomo ia fa-mi o vizita daca ai curaj.

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Nu mi-e frica de tine. O da esti o urata fantomia we we.

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Ce fantomo ti s-a facut frica de mine?

| KodrutZ a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Wow, ai prins curaj. Felicitari.

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Esti tot fantoma ma?

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Ca daca da te astept sa te bat.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Cum poti bate ceva imaterial?

| Ingerulrebei explică (pentru KodrutZ):

Cumva.

28 răspunsuri:
| ioana21S a răspuns:

Ca este o tampenie...laughing mare de tot.
De fapt cineva face un pic de misto si banii pe seama celor care trimit mesaje de genu.Nu te speria ca nu e nimic real.

| simina96 a răspuns:

Buna! Nu mai crede in toate mesajele de genu.Sunt o prostie si nu fac altceva decat sa sperie persoana care il citeste.Si eu am primit o gramada de mesaje de genu ba ca mor, ba ca vine nu stiu ce fantoma sa ma blesteme sau ca ma trezesc cu ea in pat daca nu trimit mesajul mai departe, ba ca moare mama si asa mai departe.Si iata-ma inca sunt in viata, nu am patit nimic sau cei dragi mie. happy. Linisteste-te ca nu o sa patesti nimic.

| ARF a răspuns:

Eu cred ca fata aceea care a spus ca va veni dupa tine este o psihopata! Nu exista in realitate, in niciun caz! Daca ar fi existat, ar fi venit acum langa mine si m-ar fi dat cu capul de tastakdfjgkbdhfgnbf kvbnkfjcgklshfkzgjhsd, gje9ruf o48reyntghwileksdhtogeri fdhgnbrikfdjhngb drkjfcm, hgnr eukjfhgnbkjrfd bhboilthgoreidklctjf; wlsrkf'[; smxkrmfowielcksdx

| Ingerulrebei explică (pentru ARF):

AAAAAAAAAAAAAAAAAA. Dar asta nu e pusa la Trivia amuzante. deci nu face farse.

| ARF a răspuns (pentru ARF):

Glumesc laughing)) Acum serios, mi-a aparut in mesaj, ca daca nu trimit acel mesaj la toti din lista mea, mama mea va muri in 48 de ore. Unde e mama? In cealalta camera smug

| ARF a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Glumesc laughing Acum serios, mi-a aparut in mesaj, ca daca nu trimit acel mesaj la toti din lista mea, mama mea va muri in 48 de ore. Unde e mama? In cealalta camera smug

| Ingerulrebei explică (pentru ARF):

In ce mesaj?

| FBFBFB a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Vrea si ea sa se faca cunoscuta.

| Ingerulrebei explică (pentru FBFBFB):

Sa stii ca am rezolvat.

| Brotacelul a răspuns (pentru ARF):

rolling on the floor) hai ca esti tare rolling on the floor

| ARF a răspuns (pentru Brotacelul):

Mersi laughing Si tu prietene, si tu. smug

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Astea sunt mesaje doar de pacalit persoane credule.winking

| FBFBFB a răspuns:

Am gasit.si eu ceva pe Facebook cam lafel.Nu mi-a fost frica pentru ca stiam ca daca murise nu avea cum sa scrie mesajul. happy happy happy

| Ingerulrebei explică (pentru FBFBFB):

Apropo : a zis dupa ce l-a terminat. Sorry m-a speriat si l-am trimis si eu. Nu ma risc.