| Softwer a întrebat:

imi puteti zice si mie niste setari ff bune la fraps? in special la audio deoarece cand filmez nu se aude nici un sunet din joc numa mici pocnete sad. Dau funda celui care imi zice cele mai bune setari happy

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Deci,poate nu e versiunea Full Fraps si de asta nu se aude nimic, si eu am incercat sa folosesc Fraps, dar cand filmam se oprea tot dupa vreo 8 secunde, si nu se auzea nimic.
Incearca Bandicam, nu face nici prea mult lag, mie mi se pare ok.