| tl34 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste episoade din micul meu ponei prietenia este magica in care sa apara Trixie sau Cadance sau Luna sau mai era un episod in care Cadance parca mergea la bal cu unu, asa ca imi puteti da numele sau linkul unui site unde pot gasi acel episod sau ma rog orice episod care sa fie macar cu Trixie sau cu Cadance sau cu Luna sau cu Nightmare Moon! Fundoooaaaieee primul raspuns!

3 răspunsuri:
| anononymos a răspuns:

Trixie uitate pe minimax incep mai ales in weekend parca pe la 12 sau 11

| NimeniNr2 a răspuns:

Sezonul 4 episodul 26 e cu Cadence, Luna, Celestia, Haos și Lordul Tirek.