| Betty2001 a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri gen Sims, second life, imvu? fundita

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Poti incerca daily life happy

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Amy240 a răspuns:

Daily Life, OurWorld, WoozWorld ( si eu joc e foarte fain ) desi nu au avatare la fel de reale dar sunt OK tongue

| Andreea9595 a răspuns:

Zwinky (trebuie sa il downloadezi), Zwinky Cuties, The Ville (pe Facebook), Club Penguin (cu pinguini), Gaia-Online.

| Betty2001 explică:

App,scuze categoria... dau funda