| xXWolfGirlXx a întrebat:

Jucatorii de Metin2 ro Sunset.Am cumparat un sigiliu tigru galben (am 3 ) si nu am idee ce sa fac cu ele, adica sunt level 78 si zice ca nu am lvl destul de mare...la ce level si cum se folosesc? thinking

2 răspunsuri:
| uriaking123 a răspuns:

Www.facebook.com/CrazyWorld.Si da-mi link aicia tx si normal trebuie dela lvl 50 sa mearga

| spiker2222 a răspuns:

Pai daca e sigiliu poti sa ai lvl 100 daca la cal ai lvl 1 nu va merge niciodata.Trebuie sa te duci la grajdar cu el sa faci rost de pergament evolutie si mai e unul dar nu mi-l amintesc. Trebuie sa ai macar armat sau militar deci lvl mare la cal maxim daca se poate.Nu conteaza lvl tau conteaza al calului tau.