| paul55 a întrebat:

Salut la metin2.ro unde cade sigiliu de tigru, lup, mistreti etc. unde pica ca de cumparat nu vr sa bag bani reali ca sa il iau cu md si n-am 100kk sa il iau de la playeri.si intrebarea este:unde pica sigiliu pentru animle la metine la tigri unde pica dau funda la raspuunsul care imi zice unde pica.

Răspuns Câştigător
| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

1. Ori le cumperi de net

2. Ori strigi ca le cumperi

3. daca vrei distrugi metine(pietre) si bosi intre orele 18-20.

sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| MariusZap a răspuns:

Nu pica nicaieri.Trebuie sa le cumperi de pe net.Si oricum nu te ajuta la nimic.Mai bine ramai cu un cal.

| paul55 explică (pentru MariusZap):

Baii ma ajuta ca eu am cal dar i-am vazut pe aia cu sigiliu de lv 25 unu si a veni la orci si omoraa tot ca aia nu il atacau ca el fiind pe aia dadea in contiinu si nu il loveau si ala a venit de 25 si a plecat de 33 introo ora.

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns (pentru paul55):

Ai dreptate!