| lexualex11 a întrebat:

mi-am luat Sims 3 Univeristy Life si cand intru in el se deschide normal se incarca... si apoi cand intru sa imi fac sim-ul imi arata Disc Authorization Failure
No game disc found! Please insert The sims 3 University Life disc before preeceding!

Ce ar trebui sa fac? Fundaa

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Inseamna ca nu ai originalul.Pe direct, jocul este piratat si este si normal din moment ce l-ai descarcat dupa net(presupun).Ca sa rezolvi aceasta problema, faci in felul urmator.
-descarci un crack pentru jocul tau
-deschizi folderul jocului
-copiezi crack-ul in bin, in folderul jocului.
Sper ca te-am ajutat.Succes!

| lexualex11 explică (pentru BubbleWhitee):

Mersi am reusit am reinstalat sims 3 si sims 3 university si a mers dar oroicum iti dau funda pentru ca ai fost singura care m-a ajutatbig grin

| BubbleWhitee a răspuns (pentru lexualex11):

Mulțumesc; 3!