| SalvatoreLeon a întrebat:

pentru cei care stiu bine League of Legends. Cine ma poate cara in Silver/Gold? momentan sunt bronze 2... (Platesc binenteles doar spuneti-mi suma! ) Multumesc Funda!

3 răspunsuri:
| gabinezu a răspuns:

As putea sa o fac eu dar trebuie să stabilim câteva detalii mai întâi.
Add pe skype gabinezu.gabinezu1

| Myrell_Popescu_1991 a răspuns:

Da-mi ad dpe skype DarkSurra sau in joc beslois si vorbim mai multe acolo...stabilim si pret si cum facem

| Myrell_Popescu_1991 a răspuns:

Da-mi add pe skype DarkSurra sau in joc beslois si stabilim acolo detaliile