| Emi91 a întrebat:

Pot juca CS GO fara pic de lag sau alte chestii din astea pe acest calculator? INTEL CORE I5 2.67GHZ // 4GB RAM // GEFORCE 8400 GS?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Vorbesti serios? ai procesor i5 si oplaca video din o mie noua sute toamna? Are rost sa iti zic ca vei avea putine fps din cauza placii video?

1 răspuns:
| Bernardus a răspuns:

Nu. Eu zic sa iti faci un upgrade la placa video cat de repede poti daca vrei sa faci gaming. Ca placa video din aia am si eu si imi merge minecraftul in reluare