| Bobby24 a întrebat:

Mi-am instalat si eu gta 4 dar am nitel probleme adica mai multe:
1.cum deschid jocul imi merge in reluare;
2.imi dispar cladirile strazile. etc
3.am calculator cu:
-procesor intel dual core 1.80 Ghz
-1 gb ram
-placa video Nvidia GeForce 8400 GS 512 mb
Va rog ajutati-ma sa sper sau sa renunt la acest joc?
Fundita!

4 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Nu iti merge findca toate componentele tale din calculator sunt la limita pentru a rula jocul, iar 1 gb la ram e putin. Cerintel spun 1gb ram pentru windows XP, banuiesc ca nu ai windows XP, placa video este cea mai stralucita din componente are 512mb n-ar fi o problema pentru a rula jocul. Funda plz si nu te supara ca nu iti merge.

| FiTzOSsu a răspuns:

Parerea mea e sa dai fuga la magazin sa mai cumperi o placuta de ram de 1 gb si dupa aia mai vedem happy

| s3a a răspuns:

Procesorul e prea mic in rest e bun descarca gta Romania 2 e fain cu masini romanesti dacia trabante tot felul de masini romanesti

| GeorgeMarian a răspuns:

Jocul nu iti merge din cauza la pc eu am tot dual de 1.80, 2 gb ram video 512 mb l-am incercat aceeasi problema aveam merge numai pe trial chanel si pe qatro... renunta la joc pana iti mai imbunatatesti pc-ul e pacat este un joc superb... baftawinking