| enerky a întrebat:

puteci sa-mi ziceti niste jocuri misto pentru xbox gen naruto sa pot sa fac batai seprat si cu o story destul de grea... gen dragon ball, taken dau funda pe cel care imi zite cele mia misto jocuri

Răspuns Câştigător
| DEOVERPASS a răspuns:

Incearca Naruto Ultimate Ninja Storm 1, 2, 3 3 o sa apara in 31 martie
Naruto Ultimate Ninja Generations... Batman Arkhan City Far Cry 3 Bf3 CodBo2 Funda happy?

7 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Mortal Kombat 9

| enerky explică (pentru SnowBal):

E o porcarie dupa mine

| DEOVERPASS a răspuns (pentru enerky):

Scuze Pt Dublu Post

| enerky explică (pentru DEOVERPASS):

Da am o intrebare care e mai buna generations sau 3 ca nu-s pe care samil iau

| DEOVERPASS a răspuns (pentru enerky):

Pai... Naruto Ultimate Ninja Storm 3 o sa fie mai bun decat 2 si generations 1 jutsuri noi cum ar fi planetary rasengan 2 miscari noi 3 ultimate noi si 4 happy awanakening sau cum se o numi o sa fie si el nou deci ti-l recomand pe 3 happy

| enerky explică (pentru DEOVERPASS):

Ok pala o sa-mi iau sper ca pana pe 20 va aparea in altex diverta ceva...

| DEOVERPASS a răspuns (pentru enerky):

Incearca Naruto Ultimate Ninja Storm 1, 2, 3 3 o sa apara in 31 martie
Naruto Ultimate Ninja Generations... Batman Arkhan City Far Cry 3 Bf3 CodBo2 Funda happy?

| LyonSsS a răspuns:

Uite aici o lista e de jocuri pentru consola foarte misto cu review complet in limba romana. Daca iti place vre unu de aici baga marewinking