| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati va rog frumos un program cu care sa fac orice poza in full HD? Si cele mai mici puncte de la departare, sa fie HD daca dau zoom la maxim

3 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Nu se poate!
Ce ai vazut tu in filme nu se aplica in lumea reala. Un aparat foto, capteaza un anumit nr de pixeli. Daca nu exista detalii despre acel lucru pe care vrei sa-l vezi, nu ai de unde sa le scoti. Din ce sa iasa detaliile?

| Danyesuficient a răspuns:

Eu,nu stiu sa existe astfel de program(conteaza telefonul/aparatul foto) Si ce ecran ai (gen : ecran retina de la ipad, iphone)

| anonim_4396 explică (pentru Danyesuficient):

Pentru calculator ma waiting