| MaraCinga a întrebat:

Stie cineva cum fac ca sa vad o lista cu toate paginile la care am dat like pa Facebook? Dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Crrisstti a răspuns:

Paginile pe care le-ai apreciat pe Facebook (ai dat like) se afla in sectiunea "Aprecieri" si/sau la "Alte aprecieri".
Acestea pot fi accesate din profilul (contul) tau de Facebook

| MaraCinga explică (pentru Crrisstti):

Dar tot nu reusesc sa vad toate paginile. Vad numai o parte din ele.

| Crrisstti a răspuns (pentru MaraCinga):

Absolut toate paginile apreciate apar la profilul tau de Facebook. Priveste cu atentie acolo unde ti-am spus si o sa le descoperi.