| xXxDenysaxXx a întrebat:

Stiti jocuri foarte asemanatoare cu OurWorld,PandaAnda,ClubPenguin, IMVU? Raspunsul cu cele mai multe adrese care seamana primeste Funda+Vot+Ceva ce mai vrea el(asta scrieti in rasp).
PWP!

Răspuns Câştigător
| UkD a răspuns:

Pai ar fi 4Story, Metin, Wow ( World of Warcraft ), Sims 3 online, Perfect World, Shaya, S4League ( e destul de fain ), Allods, Argo, Terra On, Kaneva, Lime Odyssey, Loco, Pandora Saga, Rusty Hearts, Shin Megami Tensei, Talles Runner, War of immortals, Kaneva, Twelve Sky 2, asta e ce am jucat eu...si in legatura cu Sims 3 am toate pack`urile daca ai nevoie de ajutor sunt dispusa sa o fac. In orice caz m-am apucat acum de un joc Blade & Soul si e unu dintre cele mai ok jocuri MMORPG pe care le-am jucat, inschimb se descarca mai greu si trebuie sa-l descarci in engleza, altfel va trebui sa-l joci in chineza, japoneza sau coreeana ( orice ar fi ); )) Bafta, sper ca te ajuta, funda?puppy dog eyes >.

4 răspunsuri:
| xXxDenysaxXx explică:

Am uitat sa specific cumva? Jocuri ce nu trebuie descarcate.Ci jocuri la care e nevoie de cont.

| 123Alecsys a răspuns:

Joaca Imvu fa-ti cont si dupa descarca-l

| UkD a răspuns (pentru 123Alecsys):

De fapt ea cerea jocuri asemanatoare cu Imvu si etc; ))

| xXxDenysaxXx explică (pentru UkD):

laughing