| Dean01 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot juca Need for Speed cu prietenii? Dau o mare funda big grin

1 răspuns:
| Derbedeu24 a răspuns:

Salutare! Nu exista site dar daca vrei descarca nfs most wanted si vezi ca este o optiune sa joci cu prietenii online! Sau daca vrei sa joci nfs cu tot globu laughing descarca nfs world si fa-ti un cont la ei pe site!

_____________________________________________________________________________
Connect noul server de deathrun super fun big grin dr.bt-cs.ro se cauta admine!