| OuTKasT a întrebat:

Mai stiti si alte programe gen GameRanger? Ma intereseaza sa pot juca in retea fifa 08 si Need For Speed Most Wanted.

4 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Cu hamachi ai incercat. Si din cate stiu, ca sa joci in retea iti trebuie jocul original ca ai o serie acolosi o bagi.
Daca vrei sa joci fifa pe Direct IP, ai nevoie de inca un prieten cu IP bun sau daca ai tu.
Daca nu downladezi Hamachi, si iti face o noua retea cu alt ip care merge
Salut!

| OuTKasT explică:

Hamachi nu este program gen GameRanger.GameRanger contine jocuri, creezi camera... si asa mai departe.

| gabi56 a răspuns:

Hamachi

| gabi56 a răspuns (pentru gabi56):

Uite id mau daca vrei sa joci fifa 08 online gabrielmihalcica@yahoo.com