| djady350 a întrebat:

va implor ajutati-ma. am nevoie de ajutor! vas raane vesnic recunoscator daca ma-ti ajuta. Am un calculator mai varza adica mai explicit are o placa video de 64MB si 256MB RAM. Procesorul este bun. As vrea sa-mi spuneti ce jocuri as putea sa joc pe acel calculator dar sa aiba o grafica cat de cat respectabila gen metin2 sau counter-strike. Am conter-strike pe acel comp doar ca din cand in cand mi se reseteaza daca stau mult in acest joc. Va rog mult ziceti-mi ce as putea sa joc. NU E NEAPARAT SA FIE ONLINE. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

GTA 3, Vice City, Delta Force(mai multe), Hitman(câteva din ele), etc.

| djady350 explică (pentru DarQueen):

Hey...de ce aca joc GTA3, GTA vice city sau max payne 1 calculatorul se inteapa? jocul nu e bun sau calculatorul are ceva. Fiecare joc pe care l-am luat a avut cerinte sub nivelul pe care il are compu. de ce nu imi merg?

| DarQueen a răspuns (pentru djady350):

Am avut un PC cu exact aceeași configurație.
Jocuri precum Vice City, Hitman(primul joc), Max Payne, Delta Force, Serious Sam, merg fără probleme happy

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Dungeon siege 1 happy

| CreierSupersonic a răspuns:

Need for speed underground, 1 sau 2, nfs porche, age of empires, patrician 3