| Florinut1009 a întrebat:

Va rog dati-mi un server de metin2 care daca votezi sa-ti dea in cont multe md-uri(cu md-uri sa-mi cumpar iteme din ItemShop)si care sa aiba rate mari si itemele si perlele sa le faci usor.Dau si fot daca metinul are bonusurile 6 si 7 la magazin.
Si as prefera sa fie metinul si in romana cu bonusurile sa nu caut pe google translate ce inseamna fiecare!
PROMIT CA DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vladbosul a răspuns:

Metin2mage crede-ma e bestial. Cresti lv 1-250 ff repede, iteme de toate, armele si armurile le iei de de lv 65 arma si otel si dupa aia le tot evlouezi (100% fierar ) si multe aletele. Funda!

1 răspuns:
| ronaldinioR99 a răspuns:

Metin2hotstyle.FUNDA?