| Florinut1009 a întrebat:

Va rog dati-mi un server de metin2 care daca votezi sa-ti dea in cont multe md-uri(cu md-uri sa-mi cumpar iteme din ItemShop)si care sa aiba rate mari si itemele si perlele sa le faci usor.Dau si fot daca metinul are bonusurile 6 si 7 la magazin.
VA PROMIT CA DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xForSmile a răspuns:

Eu zic sa intri pe 4yours. E foarte tare si sigur iti va placea. Si daca e ceva te pot ajuta cu cateva itmbatting eyelashes

| Florinut1009 explică (pentru xForSmile):

Hey PinkR0se da-mi si mie id tau de mess si site-ul la sv thx love struck

| xForSmile a răspuns (pentru Florinut1009):

Asta site-ul : http://4yoursmt2.ro/

6 răspunsuri:
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Daca e asa de usor metinul, crede-ma ca o sa te plictisesti repede.

| tsunami11 a răspuns:

Metin2 mercury e foarte bun uite si vezi daca e pe placul tau.

| Florinut1009 explică (pentru tsunami11):

Hey tsunami 11 da-mi si site-ul la sv si id de mess daca vreilaughing

| SirOne a răspuns:

Frate joaca cinstit sau iesi de aici