| EcstasyW a întrebat:

vreau niste jocuri sadice cat se poate de violente cu sange mate orice da sa fie cat mai violent ca de exemplu postal

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manhunt 2

3 răspunsuri:
| vladut7373 a răspuns:

Smackdown vs raw ii da sangele la cap, CS lupte MMA TNA

| vladut7373 a răspuns:

Funda ?

| ViPerXDs a răspuns:

Vrei un joc cu adevar violent si sadic frate ai gasit persoana potrivita [jocul se numeste {postal 2}si daca vrei sa il descarci cauta asa pe google download postal 2 awp 500 weapon apoi trebuie doar sa il extractezi intri in folderul awp apoi ddai in folderul sistem si o sal gasesti ps baga parole pentru coduri gen matty" sau edweapons. sper ca te-am ajutat