| RapperuL_7603 a întrebat:

HeY TPU! Vreau o parere thinking
Deci eu joc cam multe servere private METIN2 in ultima vreme si multi imi zic ca privatele este pentru cei care nu stiu metin2RO sau ca sunt pentru cei care le este lene sa creasca sau este pentru trisori straight face. pe metin2RO cresc greu si nu ma avantajeaza, in schimb pe private este altfel
Multi dintre voi probabil o sa imi spuneti sa joc ce imi place [private chiar daca nu este cel "original"] de aceia vreau sa imi recomandati mai multe sv private daca credeti ca privatele sunt mai bune [sa fie server bun! cu shop-uri bune, adica dga-uri, otele sau chiar kinguri, arme. nimfa. stiti voiwinking plzz dati site-uri daca vreti funda, daca nu degeaba ati scris straight face] Thx love struck

7 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Pe metin2 ro bagi euro sa faci un *** de arma armura si aia care zic de tine sa isi taca fleanca...ei joaca ro da cum dracu sa ajunag la lvl mare ca pe ro fara rabdare n-ai cum sa ajungi in top...Ca doar toti cei d epe privat joaca RO u

Vezi:
topofgames.com/Metin2/
gamingtop100.net/metin2/
www.gtop100.com/metin2
www.ultimateprivateservers.com/metin-2/

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

CandyLongjuwinking

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Dar totusi am o intrebare... daca tu vrei si king in shop ce rost mai are sa mai joci.atunci toti o sa fie ''cei mai buni'' adica nah.fiecare cum credewinking

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Nah ma site-ul ca vad ca iti e lene sa dai un click pe google=))
http://www.candylongju.net/PlayNow
Si vb frum;)

| RapperuL_7603 explică:

Am zis sa dati site-uri cu private straight face, daca le scrieti degeaba.
Metin2TIM,GX si astea nu au shop-uri deosebite.nu au otele sau dga-uri sau king-uri la shop-uri.

| RapperuL_7603 explică:

Expliatie pentru SupraDozăDeFericire :
Bah intelegi romaneste? :@ am zis sa dai site-ul nu sa scrii asa.ca dq acum.da site-ul daca tot vrei, citeste intrebarea desteptule rolling eyes

| RobertFHC a răspuns:

Dai un search pe google cu urmatoarele :
1.Skymt2
2.Deluxemt2
3.Empiremt2
3.Epicmt2
4.Painkillermt2
5.Metin2Supreme
6.Darkmt2
7.Metin2Tim
8.Metin2Iasi
9.Metin2Revenge
10.Metin2Extreme

fundita? pls big grin