| GTAgamer a întrebat:

Vreau sa imi cumpar rocket league de pe steam. Aici si intrebarea: Imi ruleaza cu:
-Procesor Intel Core i3-4005U (1.7 GHz, 3MB L3 Cache)
-Placa video NVIDIA GeForge 820M with 2GB Dedicated VRAM

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Daca ai 4gb ram iti duce, atata timp cat il rulezi cu placa video dedicata. Pot aproxima un 45fps+ pe setari medium-high

1 răspuns:
| Alex_Bogdan_1989 a răspuns:

Daca vrei poti cumpara Rocket League de la mine cu 10€ paypal sau paysafe. Facebook:BogdanAlex steam:thewolfybloodat skype:nikeskullboyfast.De specificat ca este un CD-KEY pentru PC(dar nu pe steam)