| đαяkαnġeŀ01 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. ma joc un joc : ourworld si cupoanele pe care le.am bagat nu merg. Sigur nu trebuie sa fac si altceva in afara de a introduce codul? Va roog ajutati.ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Toate codurile le găsești aici : http://ourgemcodes.com/

ele pot fi activate o perioadă de timp, după aia expiră.

Codurile sunt pentru facebook, bara pe care o instalezi și lunare.

Dacă ai probleme lasă-mi un mesaj.

Numele meu n ourworld : luci1999 - sunt rezident, cel puțin ultima dată când am intrat :))

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Paaaaai... Cupoanele erau reale, nu virtuale, nu? Pai daca sunt reale, ori le-ai cumparat, ori le-ai primit. Ce fel de cupon este? De razuit? Daca l-ai cumparat de undeva sigilat si se vedea codul, cineva l-a copiat undeva si l-a pus in contul lui. Daca le-ai primit - la fel. Si daca totul era in ordine cupoanele sunt falsificate sau invalide.
Daca sunt virtuale, cineva a folosit un program si a "hackuit" jocul. Si daca nu, codul a fost dat deja la un utilizator, iar sistemul nu a identificat faptul ca ti l-a dat si tie.
Sper ca ti-am fost de ajutor!