| Verdant a întrebat:

Minecraft 1.2.5 va merge daca dau update la placa video Win 7? Deoarece am dat (la 1.4.7), dar tot imi da eroarea "BAD VIDEO CARD DRIVERS"(la 1.4.7), ma gandesc ca ar merge(1.2.5) deoarece am dat update la placa video : "ATI RADEON 9250". La 1.4.7 nu merge si am dat update. Sper ca la 1.2.5 sau 1.3.0, 1.3.1 (o versiune mai mica) va merge, nu?

2 răspunsuri:
| Verdant explică:

Am luat 1.2.5, setup-ul, acum il instalez, momentul adevarului. daca merge, nu primesti funda, daca nu merge, nu primesti funda.

| ViPeRaL a răspuns:

Mie imi merge si la 1.4.7
Cu toate ca am w7