| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca este adevarat ca atunci cand faci level 99, pe metin2 tim ( daca nu si in altele ) pentru a deveni gm trebuie sa fie de acord si ceilalti jucatori gm... asa am inteles de la unii dar nu stiu daca este adevarat. Funda

Răspuns Câştigător
| SaddNeS a răspuns:

Este adv + ca trebuie sa ai peste 15 ani si sa fi ajutat server cv de genu sa fi adus playeri pe server!

1 răspuns:
| HaKeRo a răspuns:

LovelYStory pe metin2 tim nu te aleg playerii ca gm. Trebuie sa faci cerere pe forum si sa ai niste experienta in metin2. Iar OWN Admin te aleg ca Gm Sgm etc.

Funda?