| Lucifer666 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum fac sa introduc codurile la SIMS CASTAWAY STORYES. Nu reusesc deloc. Am incercat cu CTR+SHIFT+C dar nu apare nimic. Spuneti-mi ce trebuie sa fac.va rog mult de tot.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ριтʏcнα a răspuns:

In cutiuta aia de cd da toate cd la o parte si o sa vezi pe o foaie codu introdul in fiecare catuta acolo unde vezi pe foaie spatii pune in alta catuta

4 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Scz f.moleniro dar nu exista codurii la sims 2 castway stories si ue am incercat am tot incercat pana mi-am cumparat cd original the sims 2 castaway stories si m-am uitat pe foaie si a scris: nu cheats at this sims

| ριтʏcнα a răspuns:

Multumesc pentru fundita aordata

| denisa20 a răspuns:

Am cautat pe internet si spun ca la Sims 2 Castaway Storyes nu merge parola MOTHERLODE.http://wiki.answers.com/......ay_Stories

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta paste