| Alex_2640 a întrebat:

Vreau un cont de talesrunner korean, funda! Dati-mi contul la id-ul:alexander_cool_48@yahoo.com

7 răspunsuri:
| Danyel129 a răspuns:

Salut! Scuze dar pe tales runner korean nu-ti pot da dar daca vrei iti pot face cont pe tales runner thailand big grin asta il joc si eu! Spune-mi daca esti interesat.

| RobertiNo12 a răspuns (pentru Danyel129):

Te rog imi faci si mie un cont? Ca eu nu stiu cum plz>!

| Danyel129 a răspuns (pentru RobertiNo12):

Vrei cont?

| pitickXD a răspuns (pentru Danyel129):

Poti sa ma ajuti si pe mine sa il iau pe acel talles runner thailand te roooog! adauga-ma in lista la mess:just_mariutza99

| k2oor a răspuns:

Lasa balta cu toate tales runner korea, thai, si ce o mai fiii...
S-a deschis tales runner oficial server english(us) iti dau site
http://tr.nowcom.net/Main.aspx
iti facicont super usor sil instalezi foarte usor si merge eu il joc!
funda?

| Alex_2640 explică:

Scuze dar am si eu cont pe tales runner thailanda! Srry...

| RobertiNo12 a răspuns (pentru Alex_2640):

Cum imi fac cont pe tales runner thailanda? Plz