| ExPeRyMeNt a întrebat:

Hey, TPU ziceti-mi si mie un joc de PC sau online dar sa fie misto dar nu counter strike, 4stroy, fifa. si ziceti-mi cat mai multe jocuri la cele mai multe jocuri si cele mai mistowinking

Răspuns Câştigător
| TheLoneWolf a răspuns:

Dota2,league of legends, world of warcraft

| ExPeRyMeNt explică (pentru TheLoneWolf):

Tare si dota2 si league of legends si world of warcraft

3 răspunsuri:
| megacozonnac a răspuns:

Tom calncy's splinter cell conviction, Sniper elite, sniper elite v2, far cry 2 si 3, emergency 4 si 2012, call of duty(toata seria de la 1 la 9), sims 3, sau intra aici si ai sute de jocuri : http://www.buygames.ro/pc.htm;).

| DanielCoDeX a răspuns:

Nfs world, brawl busters:3